Resultat

1:an i varje event fick 1 poäng, 2:am 2 poäng osv. De fyra med läggs poäng gick till final där resultaten nollställdes.

OBS!! Blir rörigt i mobilen och bäst överblick ges i datorn.

Deltagare:                        Event 1 Placering E1  Event 2 Placering E2  Event 3 Placering E3   Event 4    Placering E4   Total                Placering Innan final        Placering efter final

Damer:                                             

Denise Ferm Lange        120kg       5:a         66 rep     2:a     5:22 min       5:a      259 rep         3:a         15 P                3:a                    3:a

Emma Mossfeldt             125 kg      4:a        49 rep     8:a     5:57 min        8:a      207 rep         7:a         27 P                7:a

Jessica Fredriksson         150 kg      2:a        45 rep     10:a   5:20 min        4:a     200 reps        9:a         25 P                6:a

Josefine Ståhl                  105 kg      7:a        52 rep     6:a     8 min - 1 rep  9:a     206 rep         8:a         30 P                8:a

Malin Berglind                 85 kg        9:a        48 rep     9:a     8 min - 5 rep  11:a    154 rep        12:a       49 P                11:a

Maria Kangasvieri            115 kg      6:a        64 rep     4:a     5:48 min         7:a      222 rep        6:a         23 P                5:a

Maria Röhr                       115 kg      6:a        34 rep     12:a   7:04 -5 rep      10:a     159 rep      11:a        39 P               9:a

Marlen Groth                   125 kg      4:a        49 rep     7:a     5:44 min           6:e       231 rep     5:a          22 P              4:a

Sofia Westerdahl             90 kg        8:a        42 rep     11:a   8 min -15 rep   12:a     182 rep    10:a         41 P               10:a

Therese Luckern              155 kg      1:a       67 rep       1:a    3:21 min           1:a       302 rep    1:a           4 P                1:a                   1:a

Ida Lundin                        155 kg      1:a       65 rep       3:a    4:07 min           2:a       261 rep   2:a             8 P               2: a                 4:a

Lizen Alenstam                140 kg      3:a       53 rep       5:a    5:04 min           3:a      250 rep   4:a             15 P              3: a                 3:a

Herrar:

Christina Lundin              170 kg       3:a       54 rep      3:a     6:24 min         3:a         207 rep      3:a          12 P             3: a               3:a

Ehsan Andesh                190 kg       1:a       85 rep      1:a    4:04 min        1:a          304 rep    1:a           4 P               1:a               1:a

Johan Wahlgren            180 kg       2:a      60 kg       2:a    5:47 min         2:a         208 rep     2:a         8 P              2:a               2:a